V košíku máte 0 položek za 0 Kč
Aktuality
JEBAVÝ ČESKOU JEDNIČKOU

Roman Jebavý je nyní českou tenisovou jedničkou ve čtyřhře.


JEBAVÝ MISTREM REPUBLIKY!

Roman Jebavý se stal mistrem republiky v tenise ve dvouhře i čtyřhře mužů.


ABSOLUTNÍ ELITA ČESKÉHO MTB NOSÍ NÁRAMKY EPO

V MTB závodu seriálu KOLO PRO ŽIVOT - KARLOVY VARY obsadila stupně vítězů kompletně trojice závodníků s náramky EPO!!!


Josef DRESSLER - biketrial, cyklotrial, trial,  shop, forum, TRIALmag, Dressler camp a další informace ze světa trialu
Kolo pro život - seriál závodů horských kol
Ďábelská huť Liberec - zábava jak má býtPronájem skákacích atrakcí - Praha, středočeský krajVýkup vlasůSKLO_OBCHOD, skleněné whisky sety, mísy, vázy, svícny

Časté otázky

K čemu jsou náramky vhodné?
Přestože EPO náramky a jejich technologie byly původně určeny hlavně pro sportovce, jejich výhody může využít opravdu každý. Od dětí, přes rekreační i vrcholové sportovce až po seniory.

Jak vybrat velikost náramku?
Změřte obvod svého zápěstí a k této hodnotě přidejte cca 1,5cm - 2cm. Záleží na každém, jestli raději nosí náramky volnější či upnutější. Na funkci náramku velikost vliv nemá, pokud není vyloženě volný a z ruky by padal. Velikost náramků v mm naleznete v tabulce u produktů.

Jaká je živostnost produktu?
Životnost náramku je prakticky neomezená, pokud nedojde k jeho fyzickému zničení. Funkčnost náramku se nemění po celou dobu jeho životnosti.

Škodí voda náramkům?
Náramek je vyroben ze zdravotnického silikonu a může být nošen neustále, i ve vodě. Nekontaktujte náramek s chemickými čistidly, ředidly či materiály, které by mohly porušit silikonový povrch.

Nemají náramky vedlejší účinky?
Náramky EPO jsou neinvazivní výrobek a nemají žádné vedlejší účinky. Mohou být nošeny permanentně, ale někteří lidé si je na noc sundávají. Nejsou určeny k lékařskému ošetření, léčbě nemocí ani udržení lidského života. Nejsou vhodné pro uživatele s alergií na silikon. Nejsou vhodné pro děti do 3 let - riziko udušení!

Pozor na imitace!
EPOTM je registrovaná ochranná známka.V současné době se na trhu objevuje velké množství levných napodobenin holografických náramků, které v žádném případě nemají účinky originálů. Proto nakupujte u autorizovaných prodejců.

Náramek ja malý nebo velký?
V případě, že jste si objednali náramek na e-shopu a zdá se Vám velký či malý, není žádný problém náramek vyměnit za jinou velikost. Stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se na výměně zboží.

 


Galerie