V košíku máte 0 položek za 0 Kč
Aktuality
JEBAVÝ ČESKOU JEDNIČKOU

Roman Jebavý je nyní českou tenisovou jedničkou ve čtyřhře.


JEBAVÝ MISTREM REPUBLIKY!

Roman Jebavý se stal mistrem republiky v tenise ve dvouhře i čtyřhře mužů.


ABSOLUTNÍ ELITA ČESKÉHO MTB NOSÍ NÁRAMKY EPO

V MTB závodu seriálu KOLO PRO ŽIVOT - KARLOVY VARY obsadila stupně vítězů kompletně trojice závodníků s náramky EPO!!!


Josef DRESSLER - biketrial, cyklotrial, trial,  shop, forum, TRIALmag, Dressler camp a další informace ze světa trialu
Kolo pro život - seriál závodů horských kol
Ďábelská huť Liberec - zábava jak má býtPronájem skákacích atrakcí - Praha, středočeský krajVýkup vlasůSKLO_OBCHOD, skleněné whisky sety, mísy, vázy, svícny

Jak to funguje

Silikonové náramky EPO s jedinečnou holografickou technologií Vám umožní zlepšit rovnováhu, sílu, pružnost, ohebnost a zkrátit čas nutný k regeneraci celého organismu. Pomocí dvou speciálních hologramů, které v kontaktu s bioelektromagnetickým polem člověka pomáhají vyrovnat energii organismu na frekvenci 7,8 Hz, bude Vaše tělo pracovat na nejlepší možný výkon.

Při této frekvenci, která je pro organismus nejpřirozenější, dochází k ideálnímu proudění energetickými kanály (meridiány) a tím ovlivňuje i regeneraci po náročných fyzických výkonech, zlepšuje spánek a u mnoha lidí bylo zaznamenáno velké zdravotní zlepšení,zejména u bolestí hlavy či zad. Jedinečná hologramová technologie ve spojení s elektromagnetickým polem člověka, napomáhá vytvořit ochranu proti nežádoucím frekvencím, které jsou v dnešní moderní době všude kolem nás (TV, mobil, microwave, wi-fi a další).

EPO pro ženy: tanečnice MONAI když byly náramky EPO původně určeny hlavně pro sportovce, jejich funkci ocení každý,od dětí až po seniory. Funkčnost náramků si můžete vyzkoušet sami pomocí jednoduchých testů stability, síly a pružnosti.

Hologramovou technologii v silikonových náramcích v současné době využívá většina špičkových sportovců z celého světa. Piloti F1, hráči NBA, fotbalisté, tenisté, snowboardisté, lyžaři, atleti a další....

Účinky náramku se projeví téměř okamžitě. Po navléknutí můžeme ihned pozorovat některé z účinků, které můžeme ověřit pomocí jednoduchých kineziologických testů.

Jsou vyrobeny z chirurgického silikonu a jsou naprosto neinvazivním produktem, který nemá žádné vedlejší účinky.